موزه ملي

بهترین گوشی‌های سامسونگ با قیمت ۱ الی ۱٫۵ میلیون

۲۲ دی ۱۳۹۶

مقدمه

گوشی‌های سامسونگ در بین ایرانی‌ها و سایر کاربران سراسر دنیا بسیار محبوب هستند. سامسونگ هم اکنون بزرگ‌ترین شرکت تولید کننده گوش دنیاست و جای تعجبی ندارد که اسمارتفون‌هایش تا این حد طرفدار داشته باشند. اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در دو مقاله اختصاصی بهترین گوشی‌های سامسونگی با قیمت مابین ۵۰ تا ۵۵۰ هزار تومان و ۵۵۰ هزار تا ۱ میلیون تومان را خدمتتان معرفی کردیم.

اما حالا می‌خواهیم در یک راهنمای اختصاصی دیگر بهترین گوشی‌های سامسونگی با قیمت ۱ الی ۱٫۵ میلیون تومان را خدمتتان معرفی کنیم. اگر بودجه‌ای در حدود ۱٫۵ میلیون تومان دارید و از طرفداران برند سامسونگ هستید، بدون تردید این راهنمای خرید اختصاصی برایتان بسیار کاربردی خواهد بود. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم با سایت شبکه همراه باشید.

سامسونگ گلکسی ای ۳ مدل ۲۰۱۷ (Samsung Galaxy A3 2017): قیمت در حدود ۱،۰۵۰،۰۰۰ تومان

گلکسی ای ۳ مدل ۲۰۱۷ سامسونگ یکی از بهترین گوشی‌های این برند کره‌ای با بودجه قیمتی در حدود ۱ میلیون تومان است. این گوشی از تراشه اگزینوس ۷۸۷۰ با پردازنده مرکزی هشت هسته‌ای بهره می‌برد. رم آن ۲ گیگابایتی و حافظه داخلی دستگاه ۱۶ گیگابایتی است. صفحه نمایش این گوشی ۴٫۷ اینچی و از نوع سوپر آمولد بوده و وضوح تصویر ۱۲۸۰ در ۷۲۰ پیکسل یا اصطلاحا اچ‌دی را ارائه می‌کند. دوربین اصلی ۱۳ مگاپیکسلی و دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی هم از دیگر مشخصات فنی اصلی این اسمارتفون محسوب می‌شوند.

سامسونگ گلکسی ای ۵ مدل ۲۰۱۶ (Samsung Galaxy A5 2016): قیمت در حدود ۱،۱۰۰،۰۰۰ تومان

مدل ۲۰۱۶ گوشی گلکسی ای ۵ سامسونگ هم یکی دیگر از بهترین گزینه‌های خریدتان محسوب می‌شود. این گوشی از تراشه اگزینوس۷۵۸۰ با پردازنده مرکزی هشت هسته‌ای و رم ۲ گیگابایتی بهره می‌برد. حافظه داخلی آن ۱۶ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی اطلاعات را در اختیارتان قرار می‌دهد و صفحه نمایش ۵٫۲ اینچی و سوپر آمولد گوشی وضوح تصویر ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل (فول اچ‌دی) را ارائه می‌کند. دوربین اصلی و سلفی این اسمارتفون هم به ترتیب از سنسورهایی ۱۳ و ۵ مگاپیکسلی تشکیل شده‌اند.

مطلب پیشنهادی

کدام گوشی ساخت 2017 بیشترین عمر باتری را دارد؟

با پنج گوشی دارای باتری قدرتمند آشنا شوید

سامسونگ گلکسی جی ۷ پرو مدل ۲۰۱۷ (Samsung Galaxy J7 Pro 2017): قیمت در حدود ۱،۱۵۰،۰۰۰ تومان

گلکسی جی ۷ پرو مدل ۲۰۱۷ سامسونگ از تراشه اگزینوس ۷۸۷۰ و یک رم ۳ گیگابایتی بهره می‌برد. حافظه داخلی این گوشی به صورت پیش‌فرض ۳۲ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی اطلاعات را ارائه کرده و صفحه نمایش سوپر آمولد گوشی ۵٫۵ اینچی است. وضوح تصویر صفحه نمایش این اسمارتفون فول اچ‌دی یا ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسلی بوده و دوربین اصلی و سلفی آن هم سنسورهایی ۱۳ مگاپیکسلی تشکیل می‌شوند. بنابراین گلکسی جی ۷ پرو ۲۰۱۷ سامسونگ را هم به عنوان یکی از بهترین گزینه‌های پیش رویتان به خاطر داشته باشید.

سامسونگ گلکسی سی ۷ (Samsung Galaxy C7): قیمت در حدود ۱،۲۰۰،۰۰۰ تومان

گلکسی سی ۷ سامسونگ از یک رم ۴ گیگابایتی بهره می‌برد که نقطه قوت محسوسی برای این گوشی خواهد بود. تراشه بکار رفته در آن تراشه اسنپدراگون ۶۲۵ کوالکام است و حافظه داخلی گوشی ظرفیت ۳۲ گیگابایتی را ارائه می‌کند. صفحه نمایش این گوشی ۵٫۷ اینچی و از نوع سوپر آمولد بوده و وضوح تصویر ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل را ارائه می‌کند. دوربین اصلی گلکسی سی ۷ سامسونگ از یک سنسور ۱۶ مگاپیکسلی تشکیل شده و یک سنسور ۸ مگاپیکسلی هم دوربین سلفی آن را تشکیل می‌دهد.

سامسونگ گلکسی ای ۷ مدل ۲۰۱۶ (Samsung Galaxy A7 2016): قیمت در حدود ۱،۲۸۰،۰۰۰ تومان

گوشی هوشمند گلکسی ای ۷ مدل ۲۰۱۶ سامسونگ که قیمتی در حدود ۱،۲۸۰،۰۰۰ تومان دارد هم یکی دیگر از بهترین گزینه‌های خریدتان محسوب می‌شود. این گوشی هوشمند از تراشه اگزینوس ۷۵۸۰ سامسونگ با پردازنده مرکزی هشت هسته‌ای بهره می‌برد و رم ۳ گیگابایتی دارد. حافظه داخلی آن ۱۶ گیگابایتی است و صفحه نمایش سوپر آمولد و ۵٫۵ اینچی گوشی وضوح تصویر فول اچ‌دی را ارائه می‌کند. دوربین اصلی و سلفی این اسمارتفون هم به ترتیب از سنسورهایی ۱۳ و ۵ مگاپیکسلی تشکیل شده‌اند. پس سامسونگ گلکسی ای ۷ مدل ۲۰۱۶ را هم به عنوان یکی از بهترین گزینه‌های خرید پیش رویتان به خاطر داشته باشید.

مطلب پیشنهادی

10 گوشی برتر سال 2017 برای فیلمبرداری + عکس

بهترین گوشی‌های سال برای فیلمبرداری کدامند؟

سامسونگ گلکسی ای ۵ مدل ۲۰۱۷ (Samsung Galaxy A5 2017): قیمت در حدود ۱،۳۴۰،۰۰۰ تومان

گلکسی ای ۵ مدل ۲۰۱۷ سامسونگ از تراشه قدرتمند اگزینوس ۷۸۸۰ با پردازنده مرکزی هشت هسته‌ای بهره می‌برد. رم این گوشی ۳ گیگابایتی است و حافظ داخلی آن ظرفیت ۳۲ گیگابایتی را ارائه می‌کند. صفحه نمایش گوشی ۵٫۲ اینچی و از نوع سوپر آمولد بوده و وضوح تصویر ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل را به همراه دارد. دوربین اصلی و سلفی این اسمارتفون هم از سنسوری ۱۶ مگاپیکسلی و بسیار باکیفیت تشکیل شده‌اند.

سامسونگ گلکسی اس ۶ (Samsung Galaxy S6): قیمت در حدود ۱،۵۰۰،۰۰۰ تومان

پیدا کردن نسخه نو گلکسی اس ۶ سامسونگ در بازار کار بسیار دشواری است، اما با این حال تصمیم گرفتیم این گوشی را در لیست بهترین اسمارتفون‌های برند سامسونگ با قیمت ۱ الی ۱٫۵ میلیون تومان قرار دهیم. گلکسی اس ۶ سامسونگ از تراشه اگزینوس۷۴۲۰ با پردازنده مرکزی هشت هسته‌ای بهره می‌برد. رم و حافظه داخلی گوشی به ترتیب ۳ و ۳۲ گیگابایتی هستند و صفحه نمایش ۵٫۱ اینچی و سوپر آمولد آن وضوح تصویر QHD (2560 در ۱۱۴۰ پیکسل) را ارائه می‌کند. دوربین اصلی و سلفی این اسمارتفون هم به ترتیب از سنسورهایی ۱۶ و ۵ مگاپیکسلی بسیار باکیفیتی بهره‌مند هستند.

مطلب پیشنهادی

ارزان‌‌ترین سرویس اینترنت ماهانه را کدام شرکت ارایه می‌دهد؟

راهنمای خرید: مقایسه کنید تا مناسب‌ترین سرویس اینترنت را داشته باشید

جمع‌بندی

بنابراین هفت گوشی نام برده شده بهترین اسمارتفون‌های سامسونگی هستند که می‌توانید با صرف هزینه‌ای در حدود ۱ ایل ۱٫۵ میلیون تومان آن‌ها را خریداری کنید. در نظر داشته باشید که قیمت‌های ارائه شده برای محصولات مذکور کاملا دقیق نیستند و ممکن است قیمت محصولات مورد نظر در بازار آزاد کمی متفاوت باشد. امیدوار هستیم که از این راهنمای خرید استفاده کرده باشید.