موزه ملي

پیش‌فروش ویژه گلکسی S8 و +S8 در ایران آغاز شد + قیمت و جزییات کامل

۲۵ فروردین ۱۳۹۶

سامسونگ‌ بسته‌های خاص پیش فروش گلکسی S8 و +S8 را در چهار فروشگاه آنلاین عرضه می‌کند. هر بسته شامل یک گوشی گلکسی S8 یا گلکسی +S8 (بنا بر انتخاب کاربر)، یک شارژر بی‌سیم، کاور شفاف، محافظ صفحه اصلی گوشی گلکسی S8 یا +S8 ، یک عدد کابل USB Type-C اضافه برای راحتی شارژ گوشی در هر زمان و مکان خواهد بود. همچنین به تعدادی از خریداران این گوشی ها به قید قرعه Samsung DeX هدیه داده می شود.

علاوه بر تمامی گزینه‌های گفته شده، سامسونگ موبایل ایران به یک نفر از میان مشتریان که گوشی S8 و یا +S8 را پیش خرید کرده ا‎ند و شایستگی خود را اثبات رسانده باشند، شانس تاریخی‌ حمل مشعل المپیک زمستانی در کشور کره جنوبی در سال ۲۰۱۸ را می دهد. افتخار بزرگی که ممکن است فقط یکبار در طول زندگی‌ بدست بیاید.

خریداران کافی‌است به وبسایت http://www.samsung.com/iran/otr2018 مراجعه کرده و دلیل شایستگی خود را برای حمل مشعل به اشتراک بگذارند. در انتها از بین ۱۰ نفر برتر، ۱ نفر به قید قرعه انتخاب می‌شود.

علاوه بر گزینه‌هایی که در بسته پیش‌فروش گوشی‌های S8 و +S8 قرار دارد، سامسونگ امکان استفاده از بسته پشتیبانی ویژه (VIP Service Package) را برای مشتریان خود فراهم کرده است. به این ترتیب تمامی کاربرانی که گوشی‌های گلکسی S8 و +S8 را پیش‌خرید کنند شامل طرح پشتیبانی ویژه می‌شوند.

در این طرح، در صورت شکستگی صفحه نمایش تا پایان سال ۱۳۹۶، مشتریان تنها با پرداخت ۱،۷۰۰،۰۰۰ ریال می‌توانند قطعه ی آسیب دیده را تعویض کنند (برای استفاده از این سرویس فعال‌سازی تلفن همراه تا پایان تیرماه ۱۳۹۶ الزامی است).

شرکت سامسونگ همچنین با توسعه سرویس اکسپرس خود، اکنون شهر تبریز را هم در کنار شهرهای تهران، مشهد و اصفهان تحت پوشش این سرویس قرار داده است. کاربران گوشی های گلکسی S8 و +S8 در شهرهای شامل این سرویس نیازی به مراجعه به مراکز خدمات این شرکت ندارند و در صورت خرابی گوشی، نمایندگان سامسونگ با مراجعه به محل مشتری، گوشی را دریافت، آن را تعمیر و در کمترین زمان وبدون هزینه به مشتری تحویل می‌دهند.

قیمت پیش‌فروش این گوشی‌ها با ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی برای گلکسی اس ۸، ۲۸٫۸۰۰٫۰۰۰ ریال و برای گلکسی اس ۸ پلاس ، ۳۱٫۸۰۰٫۰۰۰ ریال است.