موزه ملي

۱۰ روتر وای‌فای هوشمندی که هرگز شما را ناامید نمی‌کنند

۲۴ خرداد ۱۳۹۶

ASUS Blue Cave Wireless Router

با روتر بی‎سیم ASUS Blue Cave یک شبکه وای‎فای قدرتمند برای خود تشکیل دهید. این دستگاه با ظاهر شیک و مدرن خود می‎تواند به نیکوی از عهده مدیریت دشوار‌افزارهای در حال رانجام گرفت موجود در خانه شما برآید. این روتر دو بانده از آنتن‎های داخلی تعبیه انجام گرفته در سقف آن هستفاده می‎کند.

Torch Gigabit WiFi Router

روتر وای‎فای  Torch Gigabit یک اینترنت امن را برای خانواده شما به ارمغان می‎آورد. این یک روتر وای‎فای خلاقانه هست که شما می‎توانید از آن برای مسدود کـــردن محتوای آن‎لاین نامعقول از طریق دسته‌بندی و آدرس‌دهی مستقیم سایت‎ها هستفاده کنید. شما می‎توانید هستفاده از اینترنت را برای مدتی برای اعضای خانواده متوقف کنید و برای هر کدام از آنها یک زمان هستآسوده مشخص تعیین کنید.

Luma — Surround Wi-Fi Router

شما با دستگاه‎های Luma می‎توانید یک شبکه وای‎فای فراگیر تکمیلا اختصاصی برای خود ایجاد کنید. اجزای تشکیل دهنده Luma با کار با یک دیگر یک شبکه بی‎سیم شخصی‌سازی انجام گرفته را در خانه شما تشکیل می‎دهد. این کار توسط فناوری ساخت شبکه خانومجيره‎ای (mesh) که به طور خاص برای اندازه و ساختار خانه شما سفارشی‌سازی می‎شود، انجام خواهد انجام گرفت. Luma یک اینترنت امن و یک شبکه اختصاصی را در اختیار شما قرار می‎دهد که از گخانومد ویروس و هکرها در امان هست و از همه بهتر، متداوم یک اینترنت پایدار و پرسرعت در اختیار شما هست.

TP-Link Deco M5 Wi-Fi Router

محدوده تحت پوشش شبکه خود را به آسودهی با TP-Link Deco M5 Wi-Fi Router گسترش دهید. شرکت TP-Link یک سیستم متشکل از ۳ دستگاه را به شما عرضه کـــرده هست که زیاد از ۴۰۰ متر مربع از مساحت خانه شما را تحت پوشش امواج وای‎فای قرار می‎دهد. علاوه بر این، روترهای Deco M5 یک اتصال منسجم را با سرعتی بالا در یک بستر تکمیلا امن در اختیار شما قرار می‎دهد.

Nighthawk M1 Mobile Router

با روتر Nighthawk M1 Mobile شرکت نت‎گیر قابلیت‎های پیشرفته یک روتر وای‎فای را همه جا در دسترس داشته باشید. این دستگاه سیار یک اتصال ۴Gx Gigabit LTE که نخستین کلاس گیگابیتی جهان محسوب می‎شود را به شما ارائه می‎کند. همچنین شما می‎توانید از روتر M1 Mobile برای هستریم محتوای تعدادرسانه‎ای از microSD, USB Type-C یا حتی یک هارد درايو اکسترنال هستفاده کنید.

AmpliFi HD Wi-Fi Router

با روتر وای‎فای AmpliFi HD گشت‌و‌گذار در اینترنت را به شیوه‎ای نوین انجام دهید. این دستگاه با هستفاده از فناوری قدرتمند مش، یک سیگنال وای‎فای باثبات را در سراسر خانه در اختیار شما قرار می‎دهد. این روتر از سیستم وای‎فای دو بانده ۸۰۲٫۱۱AC 3X3 MIMO هستفاده می‎کند. به بیان کلی: یک اتصال فوق سریع و بهینه‌سازی انجام گرفته را با این دستگاه در اختیار خواهید داشت.

Linksys Velop Mesh Router System

با فناوری مش به کار رفته در روتر Velop شرکت پیوند‎سیس، محدوده تحت پوشش شبکه وای‎فای خانگی خود را به حداکثر برسانید. به عنوان یک سیستم تعداد روتری، این دستگاه می‎تواند اینترنت را به پایان نقاط کور موجود در خانه شما گسترش دهد. فناوری به کار رفته در آن نیز فارق از این که شما در کدام اتاق هستید، افزایشین سرعت اتصال را در اختیارتان قرار می‎دهد.

Norton Core Threat Intelligence Router

با روتر Core Threat Intelligence نورتن خانه خود را امن نگه دارید. این محصول حاصل کار سردمدار نرم‌افزارهایی ضد ويروس یعنی شرکت سیمانتک هست. حالا فناوری انحصاری این شرکت در یک دستگاه فیزیکی تعبیه انجام گرفته هست که می‎تواند از سیستم‎های شما در برابر تهدیدات دیجیتال محافظت کند. جالب این مکان هست که روتر Norton Core  با ظاهر هندسی کروی خود افزایش شبیه به لوازم تزئینی خانه شما هست و با دو رنگ نقره‎ای و طلایی با دکور خانه شما هماهنگ می‎شود.

Securifi Almond 3 Router and Security Alarm

در توصیف Securifi Almond 3 باید گفت که شما با یک روتر و یک دستگاه امنیتی در یک مجموعه واحد روبرو هستید. در مشارکت با مجموعه سنسورهای هوشمند موجود در بازار، Almond 3 شما را به تجهيزات امنیتی خانه متصل می‎کند. به محض اين كه شما سنسورهای خانه خود را نصب کـــردید، این روتر از طریق هستاندارد وای‎فای با آنها ارتباط برقرار کـــرده و هر چیز غیر عادی مثل باز بودن در و پنجره را به شما گزارش می‎دهد.

Gryphon Safe and Secure Wi-Fi Router

با روتر Gryphon Safe and Secure یک اتصال وای‎فای فوق سریع را در خانه تجربه کنید. این دستگاه به گونه‎ای طراحی انجام گرفته هست تا از شما در برابر هر چیز و هر کسی در اینترنت محافظت کند. Gryphon Safe and Secure با فناوری هوشمندانه خود پایان نیازهای امنیتی مورد نیاز شما را یک جا جمع آوری کـــرده هست، بنابراین شما برای حفظ امنیت شبکه خود دیگر به نرم افزار متکی نخواهید بود. بدون نياز به پرداخت هزینه ماهیانه یا سالانه، شما به‎روزرسانی‎های مورد نیاز این روتر را به صورت دوره‎ای دریافت خواهید کـــرد. یکی دیگر از قابلیت‎های منحصربه‌فرد این روتر این هست که شما می‎توانید برای مصون نگه داشتن فرخانومدان خود از فضای مجازی از گزینه‎های کنترل والدین آن هستفاده کنید.