موزه ملي

TD-LTE را در تلکام ارزان بخرید…

۲۶ مهر ۱۳۹۶

در مقاله اینترنت TD-LTE چیست؟  با جدیدترین و پرسرعت ترین سرویس اینترنت ثابت آشنا شدیم. همچنین در مقاله ای دیگر تحت عنوان راهنمای خرید و استفاده از سرویس‌ TD-LTE، با دو اپراتور ارائه دهنده این سرویس، یعنی ایرانسل و مبیننت و روش تهیه این سرویس آشنا شدیم. اما اگر قصد استفاده از این سرویس را دارید، بهترین فرصت آن، همین روز ها است… در نمایشگاه تلکام ۲۰۱۷٫

هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و  اطلاع رسانی (ایران تلکام) از تاریخ ۲۴ لغایت ۲۷ مهر ۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزار می‌باشد.در این نمایشگاه شرکتها و اپراتورهای مختلف در حوزه مخابرات حضور دارند و ضمن ارائه آخرین دستاوردهای خود، اقدام به معرفی و فروش ویژه سرویسهای می‌کنند.

از جمله مهمترین اپراتورهای فعال در حوزه ارتباطات، می‌توان به ایرانسل و مبیننت اشاره کرد که در تلکام ۲۰۱۷ حضور دارند. این دو شرکت ضمن معرفی محصولات خود، اقدام به ارائه طرح ها و تخفیف های ویژه کرده اند. از جمله مهم ترین این طرح ها، تخفیف در ارائه سرویس و مودمهای ایرانسل می‌باشد.

تخفیف ۱۵۰ هزار تومانی مودم TF-i60 ایرانسل

ایرانسل نیز همانند هر سال با دست پر در نمایشگاه تلکام ۲۰۱۷ حاضر شده است و اقدام به ارائه گسترده سرویسها و محصولات خود کرده است. غرفه مرتبط با محصولات ایرانسل در سالن ۲۷ پذیرای دوستداران صنعت مخابرات و ارتباطات می‌باشد.

به هنگام مراجعه به این غرفه، متوجه تاکید ایرانسل بر محصولات جدید ۴G و TD-LTE می‌شویم. مودم هایی که با تخفیف های ویژه به علاقه مندان ارائه می‌شود. از جمله مهم ترین محصولات ایرانسل در حوزه TD-LTE، می‌توان به مودم TF-i60 اشاره کرد. سری جدید مودم روتر ایرانسل، که با پشتیبانی همزمان از FDD و TDD، امکان اتصال به اینترنت از طریق فناوری های ۴G و TD-LTE را فراهم می‌کند. این مودم هم اکنون در وب سایت فروشگاه ایرانسل با قیمت ۳۵۹۹۰۰ تومان عرضه می‌شود، اما می‌توانید آن را با تخفیف ۱۵۰ هزارتومانی و با قیمت باورنکردنی ۲۱۴ هزارتومان از نمایشگاه تلکام و سالن ۲۷ تهیه نمایید.

طرح‌های ویژه مبین نت برای مشترکین TD-LTE

شرکت مبین‌نت نیز امسال با طرح‌های ویژه و گسترده در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی تلکام حاضر شده است. امسال مبین‌نت علاوه بر ارائه طرح‌های ویژه در وایمکس ، اقدام به ارائه طرح ها و تخفیف های ویژه ای برا مشترکین سرویس TD-LTEخود نموده است.

از جمله طرح‌های ارائه‌شده در تلکام می‌توان به طرح خرید مودم با ۲۰ دموزه ملی تخفیف ویژه‌  اشاره کرد. در این طرح مشترکین می‌توانند اینترنت پرسرعت تا ۴۰ مگابیت بر ثانیه را با ۱۰ گیگابایت حجم روزانه و ۱۰ گیگابایت حجم شبانه را تنها با ۱۰۴ هزارتومان تهیه نمایند. TD-LTE مبین‌نت در روزهای برگزاری نمایشگاه با طرح یک‌ساله ۴۰۰ گیگابایت روزانه و ۴۰۰ گیگابایت شبانه نیز ارائه می‌شود.

ارتقای مودم‌های وایمکس به TD-LTE نیز در روزهای نمایشگاه انجام می‌شود. در این طرح دارندگان مودم‌های وایمکس به رایگان و دارندگان سایر مودم‌ها نیز با پرداخت ۵۰,۰۰۰ تومان می‌توانند اینترنت خود را به TD-LTE ارتقا داده و از مزایای اینترنت تا ۴۰ مگابیت سرعت بهره‌مند شوند.

همچنین طرح مربوط به معرفی دوستان و دریافت هدیه برای مشترکین TD-LTE نیز در تلکام ۲۰۱۷ صورت می‌گیرد. در این طرح،مشترکین TD-LTE می‌توانند با مراجعه به صفحه‌ی مشترکین خود در My.mobinnet.ir نام، نام خانوادگی و شماره‌ی تلفن همراه دوستان خود را وارد کرده و ۷۲ ساعت پس از نصب موفق سرویس TD-LTE برای فرد معرفی شده، ۲۰ گیگابایت حجم هدیه دریافت نمایند.

علاقه مندان به سرویسهای شرکت مبیننت می‌توانند با مراجعه به غرفه‌ی شرکت ارتباطات مبین‌نت در سالن‌های ۸ و ۹ نمایشگاه ، اقدام به بازدید و تهیه سرویس با تخفیفهای ویژه نمایند.